hakkımızda

Uzun yıllardan beri hortum imalatı konusunda edindiğimiz tecrübe, bilgi ve deneyimlerimizi Noa Kauçuk da bir araya getirdik. Firmamız Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi, Tormak Sanayi Sitesi’nde 3.000 metrekarelik bir üretim hattında, otomotiv ve inşaat sanayinde kullanılan kauçuk ve PVC’den üretilen yakıt hortumları, yağ hortumları, Örgülü Yakıt Hortumları, LPG gaz hortumları, su hortumları, ve yine kauçuktan üretilen profillerin, Oto Kapı Fitillerinin, Bagaj Fitillerinin, PVC Profillerin, Oto Cam Lastiklerinin ve Floklu Fitillerin üretimine devam ettirmektedir.

Bugün, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi bağlantılı otoban ve Çevre yolu ile her türlü ham madde sevkıyatının kolayca yapıldığı tüm müşterilerimizin malumudur. Üretilen ürünlerin, müşterilerimize gerek karayolu, gerekse deniz yolu ile ulaştırılabilmesi hareket kabiliyetimizi artırmıştır.

Üstün işletme kabiliyetine sahip olan Noa Kauçuk, kauçuk ile ilgili yan ürünler konusunda artan bir ivme ile dünya standartlarında yarışmanın ve satışın sevincini yaşamaktadır.

Noa Kauçuğun Temel ve Kalıcı Hedefi; Müşteriyi Velinimet bilip, Her Koşulda Müşterinin Haklı Olduğunu Kabul Etmek ve Tüm Müşterileri Memnun Etmektir.

Biliyoruz ki Müşteri Memnuniyetine verdiğimiz önem, başarılarımızın yegâne anahtarı olacaktır. Aynı şekilde, ürünlerimizden, Fabrikamıza ve personelimizden tedarikçilerimize kadar hepsinin sürekli iyileşme ve gelişme içerisinde olmaları için yılmadan, usanmadan ve yarına ertelemeden çalışacağız…

Faaliyetlerimizin temelinde sürdürülebilirlik ve katma değer oluşturma yatmaktadır.

tr_TRTürkçe