hakkımızda

Uzun yıllardan beri hortum imalatı konusunda edindiğimiz tecrübe , bilgi ve deneyimlerimizi Noa Kauçuk da bir araya getirdik. Firmamız Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde 4.000 m² bir üretim sahasında, otomotiv ve inşaat sanayinde kullanılan kauçuk ve PVC’den üretilen yakıt hortumları, yağ hortumları, Örgülü Yakıt Hortumları, LPG gaz hortumları, su hortumları, Metal Örgülü Hortumlar ve yine kauçuktan üretilen profillerin, Oto Kapı Fitillerinin, Bagaj Fitillerinin, PVC Profillerin, Oto Cam Lastiklerinin Floklu Fitil , üretimine devam ettirmektedir.
Ürün sahamız, konumu itibariyle her türlü ham madde sevkiyatının kolayca yapıldığı bir bölgededir. Üretilen ürünleri, müşterilerimize gerek karayolu, gerekse deniz yolu ile ulaştırılabilmesi müşterilerimiz ve firmamız adına büyük bir avantaj sağlamaktadır.
Üstün işletme kabiliyetine sahip olan Noa Kauçuk, kauçuk ile ilgili yan ürünler konusunda artan bir ivme ile dünya standartlarında yarışmanın ve satışın sevincini yaşamaktadır.
Noa Kauçuğun Temel ve Kalıcı Hedefi; Müşteriyi Velinimet bilip, Her Koşulda Müşterinin Haklı Olduğunu Kabul Etmek ve Tüm Müşterileri Memnun Etmektir.
Biliyoruz ki Müşteri Memnuniyetine verdiğimiz önem, başarılarımızın yegâne anahtarı olacaktır. Aynı şekilde, ürünlerimizden, Fabrikamıza ve personelimizden tedarikçilerimize kadar hepsinin sürekli iyileşme ve gelişme içerisinde olmaları için yılmadan, usanmadan ve yarına ertelemeden çalışacağız…

 
 

Faaliyetlerimizin temelinde sürdürülebilirlik ve katma değer oluşturma yatmaktadır.

misyonumuz

Yurtiçinde ve yurtdışında:

  • Ürünlerimizin kullanıldığı sektörlere talep edilen ürünleri en uygun  imkanlarla sunmak.
  • Sürdürülebilir kalite politikamızdan taviz vermeden nitelikli ürünler üretmek.
  • Yurtiçine ve yurtdışına süreklilik arz edecek şekilde ürün temin etmek.

Bizden Kareler

consulting_placeholder
Videoyu oynat

Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

tr_TRTürkçe